Drobečková navigace

Úvod > O nás > Aktuality > Projekt Bavíme se sportem oceněn na 20.Galavečeru Našeho fotbalu jako projekt roku 2021

Projekt Bavíme se sportem oceněn na 20.Galavečeru Našeho fotbalu jako projekt roku 2021Jubilejní 20. FORTUNA Galavečer Našeho fotbal

V neděli 9. ledna 2022 proběhl od 18:00 na pražském Žofíně 20. FORTUNA Galavečer Našeho fotbalu. Své vítěze poznaly ankety o nejlepší hráče a trenéry v kategoriích mládeže, ženského i neprofesionálního fotbalu za kalendářní rok 2021.

 

Fotbalová asociace České republiky na galavečeru každoročně oceňuje i projekty, které pomáhají rozvoji fotbalu a sportu obecně. Se svým projektem BAVÍME SE SPORTEM  byl oceněn v kategorii projekt roku Okresního fotbalového svazu Náchod. Ocenění za spolek převzal předseda OFS Náchod Ing. Petr Vítek z rukou generálního sekretáře FAČR Michala Valtra.

 

Je to velký úspěch našeho regionu i jeho zviditelnění za práci, kterou se snaží dělat trenéři s dětmi v projektu, který je zaměřený na rozvoj všeobecné pohybové gramotnosti dětí v mateřských a základních školách, kde celoročně probíhají hodiny plné her, cvičení, základů různých druhů sportu a zábavy. Tento projekt napomáhá klubům mimo jejich nábory, získávat děti pro konkrétní sport, zejména pro fotbal

 

Česká televize odvysílá záznam ze slavnostního vyhlášení 19. ledna od 20:30 na programu ČT sport nebo se můžete podívat na sestřih na stránkách https://nasfotbal.fotbal.cz/zaznam-jubilejni-20-fortuna-galavecer-naseho-fotbalu/a15653.