Drobečková navigace

Úvod > Činnosti spolku > Příměstské tábory > PT Česká Skalice > Informace pro rodiče PT Č.Skalice

 

 

 

Informace pro rodiče

Příměstský tábor, na který jste Vaše dítě přihlásili je zaměřený na všeobecnou pohybovou průpravu dětí. Budeme se zabývat různými pohybovými aktivitami a zabrousíme do základů vícero sportů. Budeme hrát každý den hry, soutěžit a zabývat se výtvarnými činnostmi. O Vaše dítě se budou starat milí, kamarádští a fundovaní lektoři, kteří udělají maximum, aby odcházelo z tábora nadšené.

Příměstský tábor bude mít základnu v Pohybovém centru Křemílek nad školní jídelnou, využívat budeme blízko přístupná veřejná nebo školní sportoviště.

Každé ráno prosíme, zda by bylo možné děti přivést mezi 7:00 a 8:00. Od 8:00 bude vždy začínat společný program. Konec celého dne bude v 15:00 až 16:00. Pokud si budete děti chtít vyzvedávat dříve, prosíme, abyste nám to sdělili ráno, protože ne vždy budeme v rámci našeho programu přímo v prostorách školy. Každý den mají děti zajištěné 2 svačiny a teplý oběd. Rodiče či prarodiče, pokud budou chtít, mohou upéct dětem něco dobrého a přinést jim to jako přilepšení ke svačině. AVŠAK VŠECHNY PROSÍME, POKUD BUDETE CHTÍT NĚCO PŘINÉST, PROSÍM OZNAMTE NÁM TO MINIMÁLNĚ DVA DNY DOPŘEDU A NA KTERÝ DEN, aby se nám toho nesešlo více na jeden den. 

Rámcová náplň dne Příměstského tábora

7:00 - 8:00

Příchody dětí na tábor, program

8:00 - 9:30

Dopolední program, hry

9:30 - 9:45

Svačina

9:45 - 10:50

Dopolední program

10:50 - 11:30

Oběd

11:30 - 13:00

Polední klid

13:00 - 14:00

Odpolední program

14:00 - 14:15

Svačina

14:15 - 16:00

Odchody dětí z tábora, program

*uvedené časy jsou orientační

Následující dokumenty je třeba vždy první den tábora předat instruktorům: Formuláře na tábory ke stažení zde.

 

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ:

Vaše přihlášení dětí bylo závazné. V případě, že dítě bude odhlášeno z tábora po 1.6., nebo nenastoupí tak se hradí storno poplatek ve výši 50% ze zaplacené částky(výjimkou je potvrzení lékaře o nemoci dítěte).

Pro přihlášení kliknete na odkaz přihláška na https://bavimesesportem.webooker.eu/Courses?semesterID=10901, pokud nejste u nás registrovaní, nejprve se musíte registrovat, do mailu Vám přijdou přístupové údaje, pod kterými se přihlásíte, následně si můžete změnit heslo, dále zaregistrujete své dítě jako studenta a přihlásíte ho na konkrétní kurz. Po přihlášení Vám přijde do mailu potvrzení s dokladem pro platbu a po zaplacení systém vygeneruje daňový doklad, který můžete uplatnit u zdravotní pojišťovny.

Vedoucím tábora je Jaroslav Lukáš Tryzna, tel. 777 658 681 (provozní záležitosti)

Manažer Ing. Petr Vítek (administrativa, finance), tel. 608 200 631

Děkujeme za Vaši důvěru a věříme, že budou Vaše děti spokojené.

tábor skalice.jpg

Napište nám

Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat za účelem odpovědi. Bližší informace naleznete v zásadách zpracování osobních údajů
Chráněno službou reCAPTCHA.