Drobečková navigace

Úvod > O nás > Reference

Reference


Pohybové kroužky v ZŠ a MŠ

S Bavíme se jsme byli moc spokojeni, perfektní přístup, výborná práce s dětmi. 

L.H.

Příměstské tábory 2021

Chtěla jsem poděkovat všem, kteří měli na starost příměstský tábor v Dobrušce a starali se o naše děti. Dceři se "tábor" moc líbil, spousta her, vyprávění, zážitků! Byla nadšená. Děkujeme a pokud nám bude vyhovovat termín i v příštím roce, rádi se opět zúčastníme. Karolína K.

Více

Publikováno 8. 2. 2022 17:17

Dobrá organizace a všestranost, co se týče pohyu a práce s míčem

Byla jsem se podívat na jednom z „tréninků“ a fotbálek se mi líbil,celkově hodina byla dobře uspořádaná,byla znát příprava na ni:)Líbí se mi všestranost co se týče pohyu a práce s míčem. Martina C.

Více

Publikováno 7. 1. 2021 10:17

Rozvoj kladného vztahu ke sportu u syna

Syn je nadšený, konečně je rád, že navštěvuje nějaký kroužek, který ho baví a kam chodí rád. My jako rodiče jsme rádi, že si syn osvojuje sportovní aktivity a hlavně kladný vztah ke sportu. Petra B.

Více

Publikováno 7. 1. 2021 10:12

Maximální spokojenost dětí

Štěpánek byl nemocný a mimo Náchod, tak toho zatím moc nenachodil. Ale i přes jeho antisportovní talent byl vždy moc spokojený. Takže nejde tak ani o to, jak jsme spokojeni my rodiče, ale jak jsou na tom děti. A tu je maximální spokojenost, alespoň u nás :) Irena F.

Více

Publikováno 7. 1. 2021 10:10

Spokojený syn a profesionalita trenéra

Náš syn je moc spokojený,vždy se těší a po školce vypráví co nového dělali a co se naučil.Syn se špatně adaptuje,na jiné kroužky nechce chodit,že se stydí,proto jsem ráda za tento projekt.Na panu trenérovi,je vidět,že má rád děti a že to s nimi umí,což ocenuji nejvíce. Kamila V.

Více

Publikováno 7. 1. 2021 10:10

Spokojenost dětí

Rádi bychom poděkovali za celý rok, kdy mohli naši kluci chodit na kroužek „Bavíme se sportem“ v Bohuslavicích a následně i na příměstský tábor v Novém Městě nad Metují. Nejen, že nám celý koncept všestranného sportovního a pohybového rozvíjení našich dětí přijde super, ale co je hlavní, že to kluky hrozně baví. Na kroužek se těší a tábor se jim moc líbil. Petra a Jiří M.

Více

Publikováno 7. 1. 2021 10:07